بررسی و مطالعه تصفیه پذیری و دفن لجن اسیدی حاصل از بازیافت روغن

مطالب دیگر:
📚آموزش و پرورش و مشاركت 20 ص📚آموزش-Word-52ص📚آموزش-فتوشاپ-6-49-ص📚آموزش-ميكرو-كنترلر-8051📚چگونه در 1 ماه بالای 2 میلیون پول بدست بیاریم📚تحقیق سيستمهای عامل بلادرنگ📚ابر رسانایی📚اثر تغییر پارامترها بر پایداری دینامیكی و تداخل PSS ها( و اثبات برتری آن بر روش كلاسیك )📚آنچه كه از برق باید بدانیم📚بار الكتریكی📚برق خورشیدی(فتوولتائیک)📚تاریخچه صنعت برق در ایران📚تقسیم بندی یك سیستم قدرت الكتریكی📚سیم كشی هوایی📚شبكه توزیع و انتقال برق تا مصرف📚طراحی نرم افزار ساخت یک قفل الکترونیکی📚عایقهای الكتریكی📚كلید های فشار قوی📚گزارش کار آموزی صنایع فولاد📚پروژه کایزن و مدیریت کیفیت ـاقتصاد و مدیریت📚پروژ ه بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی در کارگاههای صنعتی📚تحقیق بررسي وتحليل سخت افزار شبكه📚تحقیق بررسی و طراحی نرم افزار حسابداری محض و مالی📚پکیج آموزشی افزایش فالووراینستاگرام 100٪ تضمینی📚جزوه زمین شناسی ساختمانی ـمهندسی نف
روغن,لجن اسیدی ,واحدهای پیش تصفیه,دفن لجن اسیدی ,بازیافت روغن ,تصفیه پذیری ,تحقیق تصفیه پذیری,تحقیق پیرامون دفن لجن اسیدی,دانلود تحقیق بررسی کمی و کیفی مطالعه تصفیه پذیری ,پایان نامه رشته,پایان نامه پیرامون|39009324|euv
این فایل درباره ی بررسی و مطالعه تصفیه پذیری و دفن لجن اسیدی حاصل از بازیافت روغن می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه:
امروزه تولید ضایعات سمی خطرناک ناشی از فعالیت های مختلف بشر، رشد چشمگیری یافته است. این ضایعات در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدمات و تجارت وحتی در منازل ممکن است تولید شود. ورود این ضایعات به محیط باعث آلودگی آب، خاک و هوا شده و سلامت انسان و دیگر موجودات زنده به خطر می اندازد. با گذشت زمان و مشخص شدن اثرات سوء ناشی از دفع غیراصولی این مواد در محیط و عوارض نامطلوب و مخاطره آمیز آن بر موجودات زنده عوامل محیطی کشورهای صنعتی را بر آن داشت تا قوانین مبسوطی را جهت کنترل این مواد تدوین و به مرحله اجرا گذارند. حتی معاهده های بین المللی مثل معاهده بازل، در این رابطه مورد توافق اکثر کشورها قرار گرفته است.
در کشور عزیز ما ایران، نیز با رشد سریع جمعیت و همچنین توسعه صنعتی و کشاورزی، در سالیان اخیر، ورود آلاینده ها به شکل گاز، مایع و جامد به محیط اجتناب ناپذیر بوده است. ولی خوشبختانه با توجه به مسائل محیط زیست در سیاستگذاری های کلان، چه در بعد علمی و دانشگاهی و چه در بعد اجرائی نوید آینده نوید بخشی در جهت حفاظت از محیط زیست وجود دارد.فهرست:
1- مقدمه
۲- خصوصیات روغن های زائد روش های دفع آنها در جهان
۳- روش های تصفیه و استفاده مجدد از روغن های زائد
۴- فرآیند تصفیه و بازیابی روغن در کارخانه بهاران شیمی
۵- بررسی کمی و کیفی لجن اسیدی تولیدی در کارخانه بهاران شیمی
۶- بررسی روشهای مناسب جهت کاهش پتانسیل آلودگی و دفع مناسب لجن اسیدی
۷- مشخصات طرح و روش عملیات اجرائی
- نمونه ای از نتیجه آزمایش بر روی لجن اسیدی اولیه
- دیاگرام واحدهای پیش تصفیه
- نقشه واحدها


این فایل به همراه چکیده، فهرست، گراف، متن اصلی و منابع با فرمت doc ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار می گیرد.
تعداد صفحات:60