تحقیق ارتباط با پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic

مطالب دیگر:
📃فارسی پنجم دبستان موضوع وقتی بوعلی کودک بود چشمه و سنگ📃فارسی پنجم دبستان نام نیکو📃فارسی پنجم دبستان نقش خردمندان📃فارسی پنجم فضل خدا📃فارسی چهارم دبستان درس چهاردهم📃فارسی چهارم دبستان پرسشگری خرد و دانش📃فارسی چهارم دبستان درس اول آفریدگار زیبایی ، خبر داغ 2📃فارسی چهارم دبستان درس اول آفریدگار زیبایی ، خبر داغ📃فارسی چهارم دبستان درس پنجم رهایی از قفس قدم یازدهم مثل📃فارسی چهارم دبستان موضوع اتفاق ساده دوست بچه های خوب نوشتن ِ نامه📃فارسی چهارم دبستان موضوع مدرسه ی هوشمند کارت اعتباری مَثل نیایش📃فارسی چهارم دبستان شیر و موش هفت مروارید سرخ مَثل📃فارسی چهارم درس چهارم ارزش علم📃فارسی چهارم درس سوم راز نشانه ها ، روباه و زاغ📃فارسی چهارم درس ششم آرش کمان گیر باران📃فارسی دبستان ایران عزیز📃فارسی دبستان درس چهاردهم📃فارسی دبستان چنار و کدوبُن📃فارسی دبستان درس دهم📃فارسی دبستان درس سیزدهم📃فارسی دبستان رازی و ساخت بیمارستان📃فارسی دبستان عطار جلال الدین محمد📃مقاله ترجمه شده آیا افشای مبتنی بر اینترنت می تواند عدم تقارن اطلاعاتی را کاهش دهد؟📃مقاله ترجمه شده آیا چهار شرکت حسابرسی بزرگ، رابطه ارزشی درآمدها و سرمایه را بهبود خواهند داد؟📃مقاله ترجمه شده آیا حسابداری مدیریت در فرایند برنامه ریزی نقشی ایفا می کند؟
تحقیق ارتباط با پايگاه داده‌ ها ,دانلود تحقیق پايگاه داده‌ ها ,کار تحقیق پیرامون پايگاه داده‌ ها ,دانلود تحقیق Access,تحقیق Visual Basic,پایان نامه رشته کامپیوتر,پایان نامه پايگاه داده‌ ها,پايگاه داده‌هاي Access درVisual Basic|39009316|euv
این فایل درباره ی تحقیق ارتباط با پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه:
ما در عصری زندگی می‌کنیم که آن را عصر اطلاع رسانی یا قرن ارتباطات نامیده‌اند، لذا می‌توان اذعان نمود که کامپیوتر بهترین ابزار ارتباطی در آن عصر می‌باشد. امروزه کامپیوتر نه تنها به عنوان یک وسیله شخصی یا ابزار گروهی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه به عنوان یک وسیله ارتباطی مهم در جهان مطرح می‌باشد و به همین دلیل است که کاربرد آن روز به روز در جهان گسترش می‌یابد به گونه‌ای که در همه کشورهای جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.
با گسترش کاربرد کامپیوتر در جهان این رشته به صورت گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف توسعه یافته و هر روز نیز به این گسترش افزوده می‌گردد.
پیشرفت سریع تکنولوژی، به ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) روز به روز چشم اندازها و افق‌های روشن‌تری را جهت تسخیر قلل علمی، فنی و صنعتی و حل مشکلات و مسائل بشر ارائه می‌کند و تک تک افراد جامعه را به تلاش مضاعف در کسب مهارتهای رایانه‌ای و کاربرد آنها در سایر علوم ملزم می‌سازد، به نحوی که امروزه افراد و جوامع ناتوان در بکارگیری فن آوریهای جدید رایانه‌ را بی سواد تلقی می‌کنند. یکی از رشته‌های علمی مفید در زمینه کامپیوتر کار با پایگاه داده‌ها و نرم افزارهای بانک اطلاعاتی است که در زمینه‌های مختلف تجاری و اداری و وب سایت و … کاربرد دارد.
از این نرم‌افزارهای می‌توان به ORACLE ، ACCESS , MS SQL MS SQL ,SERVER اشاره نمود. ACCESS یک نرم افزار بانک اطلاعاتی قوی و آسان است که بسیاری از کاربران
بانک اطلاعاتی تمایل زیادی به استفاده از آن نشان می‌دهند. در این پروژه
درسی نیز از این نرم افزار خوب و سودمند بهره گرفته شده است.
زبان برنامه نویسی BASIC نیز به دلیل راحتی و آموزش سریع و آسان از گذشته دور مورد استقبال بسیاری از کاربران و برنامه نویسان بوده است. زبان VISUAL BASIC نسخه تحت ویندوز زبان Basic است که البته بسیار قوی‌تر و پیشرفته‌تر از نسخه تحت DOS آن عمل می‌کند و بسیاری از برنامه‌های پیشرفته و سطح بالا و پیچید ه مورد نیاز شرکت‌های بزرگ به ویژه برنامه‌های چند رسانه‌ای (Multi Media) با استفاده ازآن نوشته می‌شود. من نیز در این پروژه درسی از این زبان قوی که دارای قابلیت ارتباط با بانک اطلاعاتی به نحو مطلوبی است، بهره گرفته‌ام. اصل و پایه پروژه من نحوه ارتباط با پایگاه داده‌ها، در یک زبان سطح بالا است که شامل باز کردن بانک اطلاعاتی،دیدن اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی، ویرایش یا حذف داده‌های بانک اطلاعاتی، ذخیره داده‌های جدید در بانک اطلاعاتی و لیست کردن داده‌های بانک اطلاعاتی طبق خواسته و نظر کاربر می‌باشد. بانک اطلاعاتی برنامه من مربوط به یک فروشگاه نوت بوک می‌باشد. در این فروشگاه علاوه بر خود نوت بوک، کیف نوت بوک، لوازم جانبی نوت بوک یا PC، اجزاء اصلی داخل نوت بوک یا PC و نیز خود PC عرضه می‌شود. برنامه VB در این پروژه طبق Query های خاصی که در ارتباطش با بانک اطلاعاتی ACCESS درخواست می‌کند، لیست‌های متفاوتی از اطلاعات آن را به نمایش در می‌آورد.

نرم‌افزارهای مورد استفاده :
۱- Microsoft Access 2003
از برنامه‌های مجموعه office 2003 Microsoft
۲- Microsoft Visual Basic
از برنامه‌های مجموعه Microsoft Visual studio 6.0فهرست:
پیشگفتار
مقدمات Visual Basic
مقدمات بانک اطلاعاتی Access
توصیف پروژه
الف ) توصیف پایگاه داده‌ها
ب ) توصیف فرم‌های برنامه
ضمائم
ضمیمه ۱- کد فرم Accessories
ضمیمه ۲- کد فرم Bag
ضمیمه ۳- کد فرم Component
ضمیمه ۴- کد فرم Notebook
ضمیمه ۵- کد فرم Start(AAA)
فهرست منابع

این فایل به همراه چکیده، فهرست، متن اصلی و منابع با فرمت doc
( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار می گیرد.
تعداد صفحات:95